360 DERECE SANAL TUR

Gözle görülebilir her türlü iç ve dış mekanın ve etkinliğin bilgisayar ve internet ortamında interaktif olarak yukarı ve aşağı ve sağa sola olmak üzere 360°'lik bir açı ile izlenmesini sağlayan bir uygulamadır.

Referanslarımızda görebileceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçmek, örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklatarak iç mekana girmek, yakınlaştırarak detayları görebilmek, menü vasıtasıyla yöneterek gezebilmek kolaylıkla mümkün olmaktadır. Bu sayede sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat sizi ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilirler.

Müşterileriniz için çok önemli olan, neye harcama yaptığını bilme ihtiyacına HTML5 teknolojisi en uygun bir biçimde cevap verebilecektir.

Kullanım Alanları
Turizm Oteller ve konaklama hizmeti sağlayan tesisler. Emlak projeler, İnşaat, Mimari ve Dekorasyon, Showroom ve Galeriler, Fuar Standları, Kültür Sanat Eğlence aktivite mekanları, Şehirler, Müzeler, Hastaneler, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar ve gezilebilmesini istediğiniz tüm mekanlar...

WebVRWebVR Özelliği
Kullandığımız panorama player WebVR desteklidir. Mobil telefonlarınızı kullanarak sanal gerçeklik gözlükleri ile (Google Cardboard, Samsung Gear VR, Oculus Rift vb.) panoramaları izleyebilirsiniz. WebVR özelliği sayesinde panoramalar 3D (üç boyut) hissi verir. Tüm yeni çekimlerimizde WebVR standart olarak kullanılmaktadır.
 

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +90 533 877 15 14

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!