YOL HARİTANIZA BAKIN

Hızlı Gayrimenkul Satış Yol Haritası

Bir gayrimenkulü hızlı satmak için dikkat etmek gereken pek çok konu var. Alıcıları yakalamak için doğru fiyatlama, güçlü pazarlama ve etkili süreç yönetimi şart. Hızlı gayrimenkul satış için neler yapılmalı ,nelerden sakınılmalı onları anlatıcaz

Hızlı Gayrimenkul Satış İçin Profesyonel Fotoğraflar Çektirmek Şart

 

İlan fotoğrafı çekimi hızlı gayrimenkul satışının en önemli ögelerinden biri. Bunun iki nedeni var. Birincisi satılık pek çok ev ilanı var ve bu ilanların arasından sıyrılmak, alıcıları kendi mülkünüze çekmek için cazip fotoğraflara ihtiyaç duymak. İkincisi ise ilk izlenimin öneminin çok yüksek olması. Çünki satılık ev ile ilgili ilk izlenim ilan fotoğraflarına bakıldığı aşamada oluşuyor. Bu ilk izlenim iyi ise , evi görmeye gelen alıcılar olumlu bir ruh hali ile geliyorlar ve satış süreci çok daha iyi gelişiyor.

Doğru Fotoğrafın Bulunması

Makinelerimiz her ne kadar profesyonel olsa da Çektiğimiz fotoğraflar makinenin küçük ekranında güzel gözüküyor olabilir ancak bu resimlerin bazıları büyük ekranda iyi çıkmayabilir. Küçük ekranda fark edemediğiniz kusurlar ve sıkıntılar büyük ekranda kolayca fark edilir. Bu yüzden ihtiyacımızın iki katı fotoğraf çekiyoruz, ve daha sonra bunları kontrol edip en iyilerini kullanıyoruz.

Farklı Açılardan Fotoğraf Çekimi

Güzel Fotoğraflar yakalayabilmek için Her köşeden fotoğraf çekmek gerek. Sonra bunlardan hangileri evi en iyi şekilde aktarıyor ise onlar hazırlanarak ilana yüklenir. Sizin çıplak göz ile gördüğünüz her şeyin fotoğrafta olmasına gerek yok. Bazen fotoğraflarda çıkan ve sizin görünmesini istemediğiniz şeyler de olabilir. Bazen de Bazı fotoğraflar karşıdan gelen ışık nedeni ile kötü çıkar. Bu nedenle hangi fotoğrafların iyi, hangilerinin kötü görüneceğini önceden bilmeniz haliyle zor olur. Bu yüzden  farklı açıları deneyip kötü çıkanları eleyip, iyileri kullanıp işleme alıyoruz , yaptığımız işlemlerle foto düzenlemesi ve istenmeyen şeylerin silinmesi ışık ayarları gibi tüm ayarları yaparak internete servis ediyoruz

Evin Dışı da En Az İçi Kadar Önemli

Evi satın alacak olan kişiler sadece evin içi ile ilgilenmez. Evin dıştan görünümü, sokağın görünümü, yakındaki parklar, ulaşım imkanları da müşterilerin kararlarını etkileyecek önemli unsurlardır. Bu unsurları yazı ile anlatmak yerine resim ile anlatmanız çok daha etkili olur. Evin dışını, sokağı, yakındaki parkları, ulaşım noktalarını da fotoğraflayarak ilana ekliyoruz. Hızlı gayrimenkul satış için kaliteli fotoğrafların etkisinden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Hızlı Satış İçin Doğru Fiyat Belirleyin

Satılamayacak gayrimenkul yoktur, fiyatı yanlış yazılan gayrimenkul vardır. Hızlı gayrimenkul satışının önündeki en önemli engel genelde piyasanın üstünde istenilen fiyatlardır. Mülk sahipleri “evim ucuza gitmesin” düşüncesi ile önce yüksek fiyat ile piyasaya çıkmayı tercih ediyor. Aradan aylar geçtikten sonra ve alıcı çıkmayınca fiyatı indiriyorlar. Eğer evinizi hızlı satmak istiyorsanız piyasa fiyatı ile satışa sunun. Doğru fiyatı öğrenmek için gayrimenkul danışmanınızdan piyasa analizi isteyin. Benzer gayrimenkuller hangi fiyata satıldı. Hangi fiyat seviyesine olanlar satılamadı. Sizin gayrimenkulünüz ile rekabet edecek olanlar hangileri. Bunları öğrenin. Bu bilgiler ışığında fiyat belirleyin. Gayrimenkul Değerleme Şirketleri gayrimenkulünüzün piyasa değerini gösteren bir raporu ücreti karşılığında size sunabilirler. Eğer destek almadan fiyatı kendiniz belirleyecekseniz şu faktörleri göz önünde bulundurarak satış fiyatını belirleyin.

Yakın Konumdaki Satılıklar

Gayrimenkul satış fiyatı belirlenirken yakın konumlardaki dairelerin fiyatları göz önünde bulundurulmalıdır. Karşılaştırılan dairelerin özelliklerinin (metrekare, manzara, dairenin bulunduğu kat, hangi cephede olduğu vb.) benzer olması doğru bir karşılaştırma yapmak için oldukça önemlidir. Gayrimenkulün çevresindeki sosyal olanaklar, havuz, güvenlik, market gibi olanaklar gayrimenkulün değerinin artmasına sebep olacaktır. Bu yüzden yakın konumlardaki daire fiyatlarına göz atarken dairenizin özelliklerine ve olanaklarına göre fiyat artış ve azalışı olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Biz sizin gayrimenkul’unuzu satılığa koyacağımız zaman bütün bu kriterleri göz önünde bulundurup , ona göre fiyat uygulaması yapıp size sunuyoruz

Yakın Zamanda Satılmış Benzerler

Yakın zamanda satılmış benzer daireler hakkında bilgi ve fiyat almak bir fiyat aralığı belirlemenizde yardımcı olacaktır. Bu fiyat belirlenirken en önemli nokta evin olabildiğince benzer özelliklerde olması, aynı bölgede yer alması ve kısa süre önce satılmış olmasıdır. Çevrenizde yakın zamanda satılmış daireler olabilir. Ancak bu dairelerin özellikleri sizin dairenizin özellikleri ile benzer değilse sağlıklı bir kıyaslama yapmak pek de mümkün olmayacaktır. O yüzden çevreyi de inceliyoruz

Aynısını İnşa Etme Maliyeti

Aynısını inşa etme maliyetine bakarak bir gayrimenkulün fiyatı belirlenebilir. Buna maliyet yaklaşımı denir. Belirlenen mülkün yeniden inşa edilmesi veya yerine konulacak inşaatın maliyeti ile değerlendirme yapılabilir. Bu değerlendirmede eşdeğer bir bina inşa etme maliyeti baz alınmaktadır. Aynı zamanda mülkün değeri, arazi maliyeti, inşaat maliyeti ve amortisman bu değerlendirme sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Gayrimenkulün Kira Getirisi

Gayrimenkulünüzün satış fiyatını belirlemek için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise kira bedeli üzerinden hesaplama yapmaktır. Evin yıllık kira bedeli öğrenildikten sonra amortisman süresi (kira benzeri gelirlerle kendisini geri ödeme süresi) ile çarpılarak yaklaşık bir değer belirlenebiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise amortisman süresinin, il ve ilçelere göre farklılık göstermesidir. Kira getirisine bakılarak yapılan fiyat belirlemesi yaklaşık bir değer vereceği için gayrimenkul uzmanına danışılması daha doğru olacaktır. Doğru fiyatı belirlemek hızlı gayrimenkul satış için en önemli konudur bu nedenle piyasaya doğru fiyat ile çıktığınızdan emin olmanız için elimizden geleni yapıyoruz

Hızlı Gayrimenkul Satış İçin İlk İzlenime Önem Verin

 

İlk izlenim önemlidir, tekrarı yoktur. Bir iş görüşmesine giderken, kız istemeye giderken nasıl giyiminize önem veriyorsanız, satacağınız evin görünümüne de önem verin. Gayrimenkulü hızlı satmak için mümkün ise evi açık renk boyayın. Göze batan tamiratları yaptırın. Gereksiz kalabalık yapan eşyaları kaldırın. Ev ferah ve çekici gözüksün. Perdeleri açın, tüm ışıkları açın. Alıcı evi mümkün olan en iyi hali ile görsün. Evin fotoğraf çekimi profesyonelce yapılsın, ilandaki resimler alıcıyı evi yerinde görmeye davet etsin.

Duvarları Açık Renge Boyayın

Evlerde dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi iç mekan boya rengidir. Duvarların özellikle açık renkli olması evleri hem ferah hem de daha aydınlık gözükmesini sağlayacaktır. Bu nedenle mülk sahiplerinin ev satış öncesinde boya rengini açık renk seçmeleri satış sürecini daha hızlı olmasını sağlayabilmektedir.

Gerekli Tamiratları Yapın

Hızlı satış konusunda ev sahiplerine büyük görevler düşmektedir. Bunlardan birisi de evlerdeki bakım gerektiren yerlerin tamir edilmesidir. Ev almak isteyen kişiler genellikle sorunsuz evleri almak isterler. Evlerdeki bakım gerektiren veya tamir edilmesi gereken noktaların tamir edilmesi ve daha sonra alıcılara evlerin gösterilmesi hızlı satışı sağlayabilir. Özellikle mutfak ve banyolar alıcıların en dikkat ettikleri yerlerden birisi olmaktadır. Mutfak dolapları ve tezgahları ne kadar temiz görünür ise evin albenisi de o kadar artacaktır. Banyolarda ise banyo dolabı, duş alanı ve lavabo kısmı ön plana çıkarılmalıdır. Kırık fayanslar var ise onarılmalı veya değiştirilmelidir.

Gereksiz Eşyaları Kaldırın

Evlerin içerisindeki eşyalar her zaman evi daha küçük göstermektedir. Bu nedenle ev satış sırasında gereksiz eşyaların kaldırılması çok önemlidir. Bu şekilde evleriniz daha ferah ve daha büyük görünmesi sağlanır.

Evi Göstermeden Önce Havalandırın

Mülk sahipleri evlerini alıcılara göstermeden önce uzun süre kapalı durması olası bir durumdur. Bu nedenle evler yeni boyanmış veya uzun süredir boş duruyor ise farklı bir koku oluşabilir. İçinde yaşanan bir mekan ise dışarıdan gelen kişilere kötü kokabilir, havasız gelebilir. Bu nedenle hızlı gayrimenkul satış için alıcıya evi göstermeden önce havalandırmak gerekir.

Hızlı Gayrimenkul Satış İçin Gayrimenkul Danışmanı İle Çalışın

 

Hızlı gayrimenkul satış için gayrimenkulünüzün türüne uygun gayrimenkul danışmanı ile çalışın. Eğer lüks bir daireniz varsa danışmanınız da lüks gayrimenkul satışında uzman bir danışman olmalıdır. Eğer ticari bir emlak satacaksanız ticari gayrimenkul danışmanından destek alın. Uzmanlaşmış danışmanın uzmanlık alanına göre hazır müşterileri ve emlakçı paylaşım ağı vardır. Bu sayede satış süreci hızlanır. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı pazarlama ve pazarlık sürecini etkili yöneterek satışı hızlandırır. Gayrimenkul danışmanının size sağlayacağı faydalar şunlardır;

Hızlı Gayrimenkul Satış Pazarlama Planı

Gayrimenkul satışları için kişilerin danışman ile çalışmalarının büyük avantajları bulunmaktadır. Bunlardan birisi de pazarlama planıdır. Gayrimenkul danışmanı öncelikle ev satış konusunda kişilerin ihtiyaçlarını öğrenerek satış hakkındaki hassasiyetleri belirler ve süreci bu duruma göre planlar. Hazırladığı hızlı gayrimenkul satış pazarlama planı ile mümkün olan en geniş alıcı kitlesine ulaşır. Daha çok alıcıya pazarlama daha hızlı satış olarak fayda sağlar.

 • Profesyonel Fotoğraf ve Drone Çekimi : Araştırmalara göre alıcı ve kiracı adayları, gayrimenkul ilanlarına bakarken zamanlarının %60’ını ilan resimlerinde geçirirler. Profesyonel fotoğraflı gayrimenkuller, normal ilanlara göre %32 daha hızlı satılır veya kiralanır.
 • İlan Sitelerine İlan Girişi : Rakip web sayfalarına özenli ve profesyonel ilan girişi yapılıp tıklama istatistikleri takip edilir. İlan takibi fiyatın doğru olup olmadığı konusunda önemli bir göstergedir.
 • Dijital Pazarlama : Sosyal medya mecralarında mülkünüzün tanıtımı yapılıp, ücretli-sponsorlu reklam verilir.
 • Müşteri Data Paylaşımı : Öncesinde iş yaptığımız yada mülk arayışını kayıt altına aldığımız müşteri datamıza mülkünüzün tanıtımı özel olarak yapılır.
 • İş Ortakları ile Paylaşım : Remax, Coldwell Banker, Century 21, Turyap, Realty World, Eskidji ve muteber emlakçılar mail ve doğrudan iletişim yolu ile bilgilendirilir. İş ortaklarımızın getirdiği müşteriler ile satış ve kiralama işlemleri çok daha hızlı sonuçlanabiliyor.
 • Hedef Profil Çalışması : Gayrimenkul için ihtiyaç analizi yapılıp, muhtemel alıcı-kiracı kişi ve firmalar e-posta ile bilgilendirilir. Hedef profil çalışması ile veri tabanımızda kayıtlı alıcılar ve kiracılara ulaşarak işlemin hızlı sonuçlanması sağlanır.
 • Afiş ve Branda : Tabela ve afişlere özel önem verilir. Portföy dikkat çekici hale getirilir. Afiş ve brandan mülkünüzün tanıtımı için 7/24 faydalıdır.
 • Portföy Broşürü : Hazırlanan detaylı portföy broşürü portföyü ziyaret edenlere verilir, bölgeye dağıtımı yapılır ve pazarlamada postalamada kullanılır.
 • SMS ve Mailing Tanıtımı : Mülke özel hazırlanan broşür, tanıtım dosyaları ve tanıtım metinlerinin mail ve sms ile bölgesel pazarlaması yapılır.
 • Doğru Fiyatlandırma : En iyi pazarlama aracı doğru fiyattır. Hazırlanacak Ekspertiz raporu ile doğru fiyat tespit edilir ve kısa sürede kaliteli alıcı yada kiracı bulunur.
 • Düzenli Raporlama : Tercihinize göre Haftalık yada 15 Günlük periyotlarda pazarlamanın ilerleme durumu, alıcı-kiracı adayı itirazları bir rapor altında size düzenli olarak iletilir.

Alıcıları Doğru Yönlendirme

Çalışma bölgesine hakim bir gayrimenkul danışmanı bölgesindeki tüm inşaat firmalarına vakıf olabilir. Bu da kişilerin bireysel araştırmaların çok ötesinde bir durumdur. Bu durumda gayrimenkul danışmalarının kişileri doğru firmalara yönlendirmesini sağlar. Bu sayede alıcılar ihtiyaçlarına en uygun mülklere en iyi fiyatlar ile hızlı şekilde ulaşabilirler. Günümüzde bu hizmetleri gerçekleştiren gayrimenkul danışmanları güncel gelişimleri takip edebilmek için sürekli mesleki eğitimlere katılırlar. Bu nedenle sürekli kendilerini geliştirirler. Bu süreçte gayrimenkul danışmanları muhtemel alıcılar ile görüşür ve gerçek alıcıları belirler. Bu durum satıcılara büyük zaman kazandırmaktadır.

Doğru Fiyatlandırma

Gayrimenkul danışmanları uzman olarak çalıştığı bölgedeki konut fiyatlarına en hakim olan kişidir. Bu sayede almak veya satmak istenilen gayrimenkullerin güncel değerlerini belirlemede kişilere büyük yardımları bulunmaktadır. Ev satışı konusunda gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi doğru fiyatlandırmanın yapılmasıdır. Bu da büyük bir zararın önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Çok Kanallı Pazarlama

Gayrimenkul danışmanlarının hazırladıkları broşürler ve tanıtım dosyaları sunumları kolaylaştırmaktadır. Bu sayede çok kanallı tanıtım yaparlar ve potansiyel alıcılara mülkü tanıtırlar. Gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın en büyük avantajlarından birisi portföylerini diğer danışmanlar ile paylaşmasıdır. Çok kanallı pazarlama sayesinde satış bilgileri daha çok kişiye ulaşabilmektedir. Bu ortak çalışma sayesinde gayrimenkul satış çok hızlı gerçekleşebilir.

Yatırımlık Gayrimenkuller İçin Özel Çalışma Yapın

 

Gayrimenkullerin iki türlü alıcısı oluyor; kullanmak için alanlar ve yatırım için alanlar. Eğer evinizi yatırımcı alıcıya satmak istiyorsanız ya bir emlak ofisi ile çalışacaksınız ya da kendiniz yatırımcılara ulaşmaya çalışacaksınız. Evinizi satmak için önceliğiniz gayrimenkul yatırımcıları ise farklı bir pazarlama çalışması gerekiyor.

Doğrudan Emlak Yatırımcılarına Ulaşmak

Eğer evinizi yatırımcılara satmak istiyorsanız satılık ilanınızı yatırımcılara yönelik hazırlamanız lazım. Bu gayrimenkulü almak neden avantajlı, bölgede gayrimenkul değer artış beklentileri neler gibi bilgileri ilanda paylaşmanız şart. Eğer kiracılı bir gayrimenkul satıyorsanız kira getirisine göre satış fiyatının cazip olması önemli. Ayrıca kiracının kirayı düzenli ödemesi de yatırımcı bulmanızı kolaylaştırır. Yatırımcıların farklı beklentileri olabiliyor, satacağınız gayrimenkulün bu beklentileri karşılaması önemli. Bütün bunlar uygun olsa bile yatırımcılara ilan sitelerinde ulaşmak çok kolay değil çünkü ilan sitesinde pek çok ilan arasında bu tür ilanlar kayboluyor. Bu nedenle ilanı kendiniz verecekseniz sürekli doping alarak ilanınızı üst sıralarda göstermeli ve ilanınızın yatırımcıların gözüne çarpmasını sağlamanız gerekiyor.

Emlak Ofisi ile Gayrimenkul Yatırımcılarına Ulaşmak

Yatırımcılar genelde ilan sitelerini takip etmek yerine gayrimenkul ofisleri ya da uzman gayrimenkul danışmanı ile çalışmayı tercih ederler. Çünkü bu kurumlar yatırımcıya ön elemenden geçmiş, yatırım değeri olan mülkleri sunar. Aksi taktirde yatırımcıyı kaybeder. İyi yatırımcılar bir yıl içinde birden çok mülk alabilmektedir ve bu tür yatırımcılar ile çalışıp sürüm yapmak emlak ofisleri için cazip bir durumdur. Hızlı gayrimenkul satış için emlak ofislerinin yatırımcılarından faydalanabilirsiniz.

Gayrimenkul Satışını Zorlaştıran Faktörler

 

Eğer gayrimenkul uzun süre satılmıyor ise yanlış yapılan bir şey var demektir. Bu aşağıda bahsettiğimiz faktörlerden herhangi biri olabilir. Süreci bu yönden değerlendirin ve gerekli düzeltmeleri yaparak satışı hızlandırın.

Kötü İlan Fotoğrafları

Gayrimenkul satışında en çok yapılan hata hiç kuşkusuz ki kötü ilan fotoğrafları olmaktadır. Kişiler ev satış işlemini gerçekleştirirken satacakları evin fotoğraflarını güzel bir şekilde çekmeli. Ayrıca evin fotoğraflarını çekerken tek bir açıdan değil de birçok açıdan çekmek her zaman ev alıcısı tarafından daha çok ilgi çekicidir. Ev alıcısı evin dıştan görünüşünü de merak ettiği için dış fotoğrafını da ilanda görmek ister. Evlerin fotoğrafları ne kadar güzel olursa satış imkanı ve çekiciliği de o kadar artmış olur. Yani ilan fotoğrafları çekici olmaz ise satış hızlı olmaz.

Evin Bakımsız Olması

Ev satışında yapılan hata içeren işlemlerden biri de bakımsız satışa çıkış. Satış işlemi gerçekleştirilecek olan evin bakımsız olması alıcı kişiler tarafından istenmeyen bir durum. Bu nedenle de satılacak olan ev genel olarak önceden incelenip, bakım yapılmalı ve de temizlenmeli. Çünkü ev alıcıları sorun yaşamayacakları bakımlı bir ev tercih eder.

Fiyatın Piyasa İle Uyumsuz Olması

Fiyatın piyasa ile uyumsuz olması satışı engeller. Fiyat eğer piyasaya göre daha yüksek ise alıcılar mülke ilgi göstermez. İlgi gösterenlerin beklentileri ise yüksek olur ve gelenler hayal kırıklığı yaşar. Bu nedenle de satış yaparken her zaman için piyasa fiyat araştırması yapılıp ona göre evin fiyatlandırılması uygulanması gerekli olan bir yöntemdir. Hızlı gayrimenkul satışının önündeki en önemli engel genelde fiyattır.

Zayıf Pazarlama

Ev satışında yapılan hatalardan en önemlilerinde biri de zayıf pazarlamadır. Zayıf pazarlama genelde ev ilanını tek bir siteye koymak ile karşımıza çıkar. Bir ev ilanını tek bir siteye koyulduğunu zaman o ilanı çok az kişi görür. Bu nedenle potansiyel alıcılara ulaşmakta zorluklar yaşanır.

Gayrimenkul Danışmanı Desteği Almamak

Gayrimenkul danışmanlarının işi ev pazarlamaktır. Bu pazarlama sürecinde yaptıkları pek çok farklı pazarlama aktivitesi olur. Ayrıca gayrimenkul danışmanı ilgili olan evi piyasaya göre bir fiyat politikası uygulayarak satışa sunar. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşılır ve gayrimenkul daha hızlı satılır.

Gayrimenkulü Hızlı Satmak İstiyorsanız Şunları Yapmayın

 • Satışa Yüksek Fiyattan Çıkalım, Gerekir ise Fiyat İndiririz.. Gayrimenkul tanıtımına en yüksek ilgi ilk haftalarda oluyor ve yüksek fiyattan tanıtım yapıldığında pek çok alıcı adayı kaçıyor. Sonradan fiyat indirmek hızlı gayrimenkul satış için yeterli olmuyor çünkü bu sefer alıcılar tekrar fiyat düşebilir beklentisine giriyor.
 • Sahibinden Satalım Emlakçı Komisyonu Cebimde Kalsın.. Evini kendi satmak isteyenler internete bir ilan koyarak alıcılara ulaşacağını düşünüyor. Ancak zayıf pazarlama ile az kişiye ulaşılıyor. Alıcı az olunca iyi teklif de az oluyor. Rekabet oluşmayınca fiyat da düşük kalıyor. Gayrimenkul ya satılmıyor, ya da düşük fiyattan satılıyor.
 • Komşular Duymadan Satılsın.. Emlakçıdan komşulara duyurmadan gizli satış yapılması isteği ve düşüncesi en yanlış düşüncelerden biri. Kulaktan kulağa pazarlama en etkili satış yöntemlerindendir. Komşuların tanıdıkları ve akrabaları potansiyel alıcılardır. Komşulara duyurmadan satmaya çalışmak satış süresini uzatır, fiyatın düşük kalmasına yol açabilir.
 • Emlakçılar Müşteri Getirsin Ama Bizden Komisyon Almasın.. Emlakçılar müşterilerini öncelikle komisyon alacakları yerlere götürür. Siz komisyon vermezseniz alıcı adayınız az olur. Alıcı adayı az olur ise ev ya zor satılır, ya düşük fiyata satılır, ya da satılmaz.
 • Eve Dekorasyon İçin Çok Masraf Yaptık, Bunu Fiyata Ekleyelim.. Eve pek çok masraf yapmış olabilirsiniz ancak hiçbir alıcı başkasının kendi zevkine göre yaptığı harcamaların bedelini ödemek istemez. Şişen fiyat yüzünden alıcılar kaçar. Sonrasında fiyat indirilse de ilk haftalardaki ilgi kaybedilmiş olur. Alıcı adayları azalır, ev ya düşük fiyata satılır, ya da satılmaz.

 

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol +90 533 877 15 14

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!